Terminai ir sąlygos

Terminai ir sąlygos

Bendra informacija

Registruodamiesi ir priimdami www.parfumerdirect.com taisykles ir sąlygas, jūs patvirtinate, kad esate bent 16 metų amžiaus, o visa informacija ir detalės yra jūsų teisinga, naujausia ir išsami informacija. Jūs sutinkate, kad nenaudosite Svetainės nusikalstamai, apgaulingai ar neteisėtai veiklai ar kokiu nors būdu, kuris gali sukelti žalos ar nelaimės trečiajai šaliai. Jei įtariame apgaulingą paskyros veiklą ar elgesį, pasiliekame teisę bet kuriuo metu be įspėjimo sustabdyti, apriboti ar nutraukti jūsų prieigą prie Svetainės.

Jei norite susisiekti su mumis, rašykite adresu info@parfumerdirect.com. Mūsų pagrindinė klientų aptarnavimo komanda dirba nuo pirmadienio iki penktadienio 8–18 val..

Bet kokie skundai turi būti pateikiami raštu el. paštu: info@parfumerdirect.com. Jei įmanoma, bandome nedelsiant išspręsti skundus, tačiau visi skundai bus išnagrinėti ne vėliau nei per 7 darbo dienas. Klientas bus informuotas apie viska el.paštu.

Pasiūlymai ir akcijos

Vieną užsakymą galima naudoti tik vieną reklamos kodą, o bet kokie akcijos ar pasiūlymai negali būti įtraukti po užsakymo pateikimo. Daugiau informacijos rasite atskiruose pasiūlymuose. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios reklamos nėra konkrečiai šaliai skirtos ir nėra prieinamos visose teritorijose.

Nemokamos dovanos

Nemokamos dovanos yra prieinamos tik tam tikrais reklamos laikotarpiais, o atsargos trunka. Negalima išpirkti pinigų grynaisiais pinigais ir jokios nemokamos dovanos nėra keičiamos ar grąžinamos. Jei nenurodyta, kad klientai negali pasirinkti laisvos dovanos, kurią jie gaus. Visos nemokamos dovanos priklauso nuo užimtumo ir neperduodamos. Nemokamas dovana bus išsiųsta su atitinkamais elementais iš jūsų kvalifikacinio užsakymo. Naudodamiesi šiuo pasiūlymu jūs sutinkate su pirmiau pateiktomis sąlygomis.

Užsakymai, mokėjimas ir pristatymas

Norėdami gauti išsamią pristatymo informaciją, apsilankykite mūsų pristatymo puslapyje.

Jei norite gauti visą grąžinimo politiką, apsilankykite mūsų grąžinimo politikos puslapyje.

www.parfumerdirect.com parduoda tik 100% autentiškų produktų. Mes neparduodame jokios klastotės ar kopijos.

Sandėlio metu gali būti šiek tiek pavėluotas užsakymų apdorojimas, tačiau užsakymai vis tiek bus pristatyti per reklamuojamus pristatymo laikus.

Vaizdai skirti tik iliustracijai ir gali skirtis nuo gauto produkto. Kai kurių elementų, ypač (bet neapsiribojant), kosmetikos elementų spalvos gali skirtis dėl fotografijos proceso ir ekrano variantų apribojimų.

Visos atsargos ir kainos priklauso nuo užimtumo, į krepšį pridėtos prekės gali keistis, kai pereisite prie apmokėjimo, todėl prieš pateikdami mokėjimą, patikrinkite savo užsakymą.

Visos kainos, nurodytos Eurais. Mokėjimus galima atlikti ir kitomis valiutomis.

Produkto kaina turi būti tokia, kokia nurodyta svetainėje, kai pateikiate užsakymą, išskyrus akivaizdžios klaidos atvejį. Jei nustatysime užsakyto produkto kainos klaidą, mes neprisiimame jums to produkto pristatyti nurodytąja kaina. Tokiu atveju mes su jumis susisieksime, kad patvirtintume jūsų užsakymą teisinga kaina, arba atšaukti užsakymą ir užtikrinti, kad visos lėšos būtų grąžintos.