Apie mus

APIE MUS

www.parfumerdirect.com yra pirmaujanti grožio mažmenininkė prekybininkė, turinti daugiau kaip 600 prekių ženklų, dizainerių etikečių ir aukštų gatvių mėgstamų.

Įkurta 1993 m., Mes specializuojamės parduodant firminius grožio produktus, įskaitant kvepalus, makiažą, odos priežiūros priemones ir plaukų priežiūros priemones, kartu su visais dovanų rinkiniais.

Iš pradžių sutelkėme dėmesį į kvapiųjų medžiagų rinką (taigi ir pavadinimą!) Mes einame iš jėgos į stiprumą. Mes ėmėmės šios žinios ir patirties, klausėmės mūsų klientų ir siekėme tapti akivaizdžiu visų grožio poreikių pasirinkimu. Mes amžinai plečiame savo asortimentą, pirkdami ieškomus produktus, sekdami tendencijas, siūlome prabangius prekių ženklus, taip pat užtikriname, kad visada sutelktume dėmesį į visų svarbiausių grožio gaminių sandėliavimą.

Mes reguliariai atnaujiname savo asortimentą, kurdami ryšius su prekiniais ženklais, kad suteiktume Jums pirmos klasės asortimentą ir naujus iš žinomiausių mados ženklų ir grožio prekių ženklų mažas kainas. Mūsų didžiulę kolekciją įtakoja naujausios prekybos tendencijos ir naujovės. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tarptautinius pavadinimus, tokius kaip Paco Rabanne, HUGO BOSS, Calvin Klein, Gucci ir Marc Jacobs.